O NÁS
O NÁS

Zařizujete byt a nemáte peněz nazbyt? Nebo chcete svůj interiér oživit něčím nevšedním? Vsaďte na palety! Jsou levné, jednoduše k mání a dá se z nich vyrobit téměř cokoli.

Právě pro to jsme tu pro Vás, malá dynamická  firma, zabývající se výrobou nábytku a doplňků z palet i paletového designového stylu. Náš sortiment  zahrnuje  postele,  sedačky, stolky,  židle,  lavice,  skříně,  police,  věšáky a  především zakázkovou výrobu. Vyrábíme i zahradní nábytek nebo sezení na terasu podle návrhů a rozměrů klienta.

Vše je pouze na vzájemné dohodě a  potřebné kalkulaci, kterou Vám sdělíme telefonicky nebo emailem. Nábytek za příplatek můžeme namořit nebo nabarvit, nalakovat ale i zachovat  jeho patinu a strukturu. Palety lze rozebrat na prkýnka a vyrobit z nich pohovku  nebo jimi obložit zeď či podlahu. Skvělé jsou také jako rošt pod matraci, což ocení třeba mladí lidé v podnájmu. Nápadů a inspirací lze najít na internetu spousty, stačí nám zaslat foto a rozměr a my, Vám vyrobíme nábytek dle předlohy.

Výroba našeho sortimentu probíhá strojovým opracováním kvalitního dřeva. Používáme dřevo bez chemického ošetření, taktéž  barvy, laky a mořidla s atestem výrobce. Pro designový nábytek vyrábíme z nového vybraného kvalitního dřeva. Každé prkénko projde pečlivě rukami než se dostane k finální montáži. V zásadě se jedná o ruční práci , pro to u nás nehledejte sériovou výrobu. Každý výrobek je originál. Samozřejmostí je dodržení paletového vzhledu....

 

Viz fotogalerie z naší výroby.